ClickCease

5 כלי משלוח מובילים לשימוש סוחרים באמזון בשנת 2022

משלוח פריטים לאמזון זו עבודה לא פשוטה, אם אתם לא מעבירים את המשימה לגורמים אחרים כמו לדוגמא FBA Inspection, אז כדאי לכם להשתמש בתוכנה מהירה ואמינה שיכולה לעזור לכם לבצע משימות משלוח בסיסיות.

אנו מדברים על כלים שכוללים יכולות ניהול של איסוף, בדיקה, אריזה, תיוג, משטחים ושילוח. זה עשוי לכלול גם ניהול החזרות, אחסון ועיבוד עמלות חובה. אין הרבה כלים יכולים לעשות את כל זה, אבל הנה כמה שאתם יכולים לנסות עבור ההזמנות: 

 1. SellerEngine Plus

בעיקר כלי שיוצר משלוחי FBA ומדפיס תוויות FBA בודדות, SellerEngine Plus לא רק עוזר בניהול המשלוחים שלכם למרכזי מימוש FBA אלא מתגלה כרב תכליתי לגבי משימות אחרות שסוחרי אמזון צריכים לעשות על בסיס קבוע.

זה כולל תכונות שעוזרות לסוחרים לחקור מוצרים בכמויות גדולות, להוסיף רישומים חדשים ולעדכן רישומים קיימים, לתמחר מחדש וגם לנהל את הזמנות ה-FBM שלהם.

אתם יכולים להשתמש בשירות עבור זירות ארה"ב, בריטניה ו-DE תמורת 49.95 $ בלבד לחודש לכל זירה.

 1. Veeqo

החל מ-$160 לחודש, סוחרים בעלי מספר ערוצים יכולים להשתמש בגרסת הכניסה של Veeqo. היא שולחת פריטים הנמכרים במגוון ערוצים, כולל FBM. עבור פעולות אחסנה גדולות, הם יספקו גם ניהול החזרות, דוחות פרודוקטיביות וכלי חיזוי, כל זאת בסכום משוערך של $270 לחודש, עם תוספת קטנה עבור כל הזמנת FBA.

מכיוון שהמלאי מסונכרן, הכנת רשימות איסוף וארגון משלוחים הוא תהליך אוטומטי לחלוטין. אתם יכולים לבחור מבין 20+ ספקים. בנוסף, תקבלו 5 משתמשים עם חבילת הפרימיום. שימו לב, תוכנית Enterprise שלהם יכולה להגיע לעלות של ארבע ספרות.

 1. ShipWorks

כלי נוסף לסוחרים בנפח גבוה, זו האחות הגדולה של ShipStation. ניתן  להדפיס דרכה עד 16,000 תוויות בשעה. עם תוכנית של 12,000 משלוחים לחודש Warehouse Essential אמורה להספיק לרוב הסחורים. המחיר של השירות לא נמוך והוא כ –  $349 לחודש מחיר שגדל בעקביות עם הנפח.

ShipWorks מאפשרת לכם לנתב את הפריטים שלכם על פני מחסנים. אתם יכולים גם לעקוב אחר המכירות בין הערוצים, לתזמן משימות ולהפוך את האיסוף והמשלוח לאוטומטי. במסגרת השירות אתם נהנים מעלויות הובלה מועדפות וחלופות זולות יותר לכיסוי ביטוחי רגיל.

 1. BrightPearl

כלי רב-ערוצי. אשר יכול לשלב את רוב הפעולות שלאחר הרכישה, כולל ניהול מלאי, אחסנה, מימוש, רכש וניהול ספקים.

אם המחזור שלכם עולה על 1 מיליון דולר לשנה, מומלץ לבדוק אותו ולבקש הצעת מחיר. התשתית של ברייטפרל מכסה את אירופה וצפון אמריקה. כמו כן, הכלי מגיע עם אינטגרציות לכתבי חומרים.

 1. Fishbowl ShipExpress

חלק מכלי Fishbowl Inventory עבור יצרנים, סיטונאים ומפיצים, את ShipExpress לא ניתן לרכוש בנפרד. החבילה עולה לפחות 4,395 $, תלוי בפונקציונליות, אבל זו רכישה חד פעמית. אם אתם נרשמים, אתם מקבלים גישה ליותר מ-50 ספקים ברחבי העולם, משלוח אצווה ותעריפי משלוח וביטוח מועדפים.

*קרדיט לאתר sellerengine

אהבתם? שתפו...

אולי יעניין אותך גם...

חיפוש ופניה לספקים

מה זה כולל?

 • הכרות עם אתרים למציאת ספקים
 • קריטריונים לספק שנרצה לעבוד איתו
 • בדיקות ואישורים למוצרים
 • משלוחים (סוגי שילוח: אויר, ים , DDP) 
 • חישוב ריווחיות מוצר
 • פניה לספקים, איך נכון לדבר איתם ועל מה להתמקח
 • תשלום לספק  
 • הוזלת מחירים
 • הזמנת סחורה – כמה להזמין ומתי על מנת לא לצאת ממלאי


למי זה מתאים?

סוחרים מתחילים.

אורך השיעור: 55 דקות.

עלות: 250 ש"ח