ClickCease

תוכנות לתמחור אוטומטי 

המטרה של שימוש בתוכנות לתמחור אוטומטי, הוא להישאר תחרותיים, להגיב בזמן אמת ובעיתוי הנכון, גם בלי להיות 24 שעות על החנות. אתם יכולים להשתמש בתוכנות הללו, שיעשו למעשה את העבודה עבורכם, עם פיקוח על שלכם כמובן. התוכנות הללו הן למעשה כלים המייצרים תמחור מוצרים על סמך הכללים העסקיים שאתם קובעים עבורם מראש. כלל הנתונים המוצגים נכונים ליום כתיבת מאמר זה, בואו נתחיל: 

 channelmax

תיאור החברה

בקיץ 2009, ChannelMAX הציגה את תוכנת Repricing של אמזון, שהיתה אז אחת הראשונות מסוגה. זהו מוצר הליבה של החברה ב – 10 השנים האחרונות, למרות שהחברה מספקת עוד שירותים עבור סוחרים באמזון, המוצר הזה הוא עדיין המוצר המוביל והחשוב ביותר שלה. השירותים הנוספים שמספקת החברה עוסקים בהוספת מוצרים חדשים, ניהול כמויות מלאי וכלי מחקר של אמזון.

השירותים העיקריים שמספקת החברה

רישום, תמחור אוטומטי, ניהול מלאי והזמנות, חקר מוצרים וצופים, ניתוח ודיווח, חיבור לפתרונות מסחר אלקטרוני רב ערוצים. 

פיצ'רים עיקריים

ניהול תמחור אלגוריתמי של אמזון, ניהול כמויות מלאי של אמזון, הוספת פריט חדש לאמזון, ניהול רב ערוצים באמזון (MCF), מחקר חנות אמזון, ניתוח והפקת דוחות רווח והפסד. 

מחיר 

24.99 דולרים עבור בדיקת ועדכון מחיר של כ – 500 מוצרים כל 2 דקות! 

תמיכה בזירות

ארה"ב מקסיקו וקנדה 

ePS Integration+

תיאור החברה

ePS Integration + מספקת פתרון אוטומטי לחלוטין עבור סוחרים באמזון. מדובר למעשה בפתרון שלם לניהול קטלוג ועיבוד הזמנות. פתרון זה בנוי לחנויות גדולות מימד, נפח גבוה ועסקאות בסכומים גבוהים. 

השירותים שמספקת החברה 

רישום, תמחור אוטומטי, ניהול מלאי והזמנות, ניתוח ודיווח, פתרונות אוטומטיים נוספים למסחר אלקטרוני. 

פיצ'רים עיקריים 

התאמת מק"ט ל- ASIN של אמזון, ניהול תוכן קטלוג: התאמת שוליים / תמחור, שליחת עדכוני מלאי מהמפיץ ישירות לאמזון, קבלת הזמנות מאמזון, שליחת הזמנות למפיץ במחיר שקבעתם מראש, שליחת פרטי מעקב מהמפיץ שלך לאמזון. לחברה גם יכולת להשתלב במערכת החשבונאות העסקית שלכם. 

מחיר

בגלל שמדובר בחנויות גדולות עם רווחים גבוהים העלות של כאן היא החל מ – 150 דולרים לחודש. 

תמיכה בזירות

ארה"ב בלבד

ואחרונה חביבה: 

Informed.co

תיאור החברה

Informed.co ממקסמת את הרווחים להגעה והשארת המוצר שלכם בתיבת ה- Buy Box. הם מספקים כלי תמחור מחדש, המיועד לסוחרים עם התקנה פשוטה ותמיכה טכנית שוטפת. אתם כסוחרים יכולים להפוך את שינויי המחירים שלהם לאוטומטיים בעזרת מגוון אסטרטגיות מובנות, כולל האלגוריתם "Get the Buy Box" שמקדם אתכם בתחרות. קיים גם אלגוריתם מכירות מהירות לרישומי מותגים פרטיים ללא תחרות כלל. אם אתם רוצים להגדיל את ההכנסות ולפנות זמן לניהול העסק במקביל, תנו ל- Informed.co לייעל את המחירים שלכם באופן אוטומטי ובכך להוריד מכם את ההתעסקות הסיזיפית בנושא הזה.

השירותים שמספקת החברה

תמחור אוטומטי, ניתוח ודיווח, תכנות אלגוריתמי פריסה מתקדמים, עם התאמה אישית גמישה שתתאים ליעדים העסקיים הייחודיים שלכם, אסטרטגיית פריסה אוטומטית של אלגוריתמים שנועדה לזכות ולשמור על ה- Box Box, צמצום תחרות על ידי יצירת אסטרטגיות תמחור מחדש, אוסף תובנות שניתן לבצע עם דוחות וניתוחים משפיעים. 

מחיר

התמחור פה הוא פשוט – אתם מקבלים גישה לכל התכונות של החברה במחיר שתואם ישירות עם ההכנסה החודשית שלכם. ב – Informed.co משתמשים בדרגות כדי לקבוע כמה תשלמו, למשל, כל סוחר שמרוויח בין 0.01 דולרים ל – 5,000 דולרים, בהכנסות חודשיות משלם את אותו תשלום חודשי שטוח. מבנה התמחור שלהם מבטיח ש- Informed.co תהיה משתלמת לכולם, החל מסוחרים מתחילים ועד לסוחרים מנוסים עם אלפי רישומים.

תמיכה בזירות

ארה"ב, קדנה, מקסיקו, ברזיל, צרפת, גרמניה, איטליה, ספרד, הולנד, בריטניה, יפן ואוסטרליה.  

לסיכום

3 מחברות שתוארו כאן במאמר מתאימות למעשה למספר סוגים שונים של חנויות: סוחרים בעלי חנויות בתחילת דרכם, חנויות עם נפח פעילות גבוה, וכאלה שנמצאות בין לבין. 

אהבתם? שתפו...

אולי יעניין אותך גם...

חיפוש ופניה לספקים

מה זה כולל?

  • הכרות עם אתרים למציאת ספקים
  • קריטריונים לספק שנרצה לעבוד איתו
  • בדיקות ואישורים למוצרים
  • משלוחים (סוגי שילוח: אויר, ים , DDP) 
  • חישוב ריווחיות מוצר
  • פניה לספקים, איך נכון לדבר איתם ועל מה להתמקח
  • תשלום לספק  
  • הוזלת מחירים
  • הזמנת סחורה – כמה להזמין ומתי על מנת לא לצאת ממלאי


למי זה מתאים?

סוחרים מתחילים.

אורך השיעור: 55 דקות.

עלות: 250 ש"ח